Frequently Asked Questions
218.27 €
In stock
Courier delivery
Order before 17:00
You will receive the package tomorrow, 29 Apr.
Delivery & Returns
Free Delivery
orders over 200 lei
Fastest delivery
priority processing
Dynamic Warranty
depending on category
14 days return
money back guaranteed
Equipment Specifications
| Energy (0.20g) (Joules) | <1.0 J |
| Recoil | With Recoil |
| Gas Type | Green Gas |
| Inner Barrel Diameter | 6.03 mm |
| Hop Up | Adjustable |
| Firing Mode | Semi/Auto |
| Propulsion | Gas |
| Inner Barrel Length | 135 mm |
| Length | 690 mm |
Reviews (0)
There are no reviews for this product yet.